Car audio

Montaż i projektowanie systemów car audio i multimedialnych to nasza specjalność.

W naszym wydaniu instalacja jest doskonałej jakości, niezawodna i bezpieczna, dzięki doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej, montażu, materiałów i zabezpieczeń.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Honda Civic doczekała się stacji multimedialnej wkomponowanej fabrycznie w element kokpitu. Kolorystyka i faktura powierzchni zgodna z z pozostałymi elementami kokpitu. Stacja multimedialna z funkcją sterowania przyciskami kierownicy.

Prawie każda stacja multimedialna wyprodukowana jest w Chinach i bazuje na tablecie z systemem Android. Stacje multimedialne osadzane są w elementach kokpitu (dedykowane), w większości dobrej jakości oraz spasowane, aczkolwiek bywają sytuacje kiedy należy wykonać drobne poprawki mechaniczne

i wykończeniowe.

Tak było w przypadku stacji multimedialnej Hondy Civic. Należało dopasować średnicę i położenie otworu przycisku świateł awaryjnych.

Kolejna stacja multimedialna z szerokim ekranem trafiła do Mitsubishi Lancer.

Na ekranie widzimy programowalne przyciski które umożliwiają przypisanie poszczególnych klawiszy sterujących umieszczonych na kole kierownicy.

Założenie ostaniej ozdobnej listwy kokpitu i stacja multimedialna gotowa.

Zainstalowaliśmy również antenę GPS oraz kamerę cofania.

Zainstalowanie widocznego na zdjęciu rejestratora nie stanowi problemu, jednakże poprowadzenie przewodów jest wyzwaniem. Rejestrator posiada dwa kable zakończone wtykami USB. Pierwszy zasilający, drugi prowadzi do kamery zainstalowanej z tyłu samochodu. Kable poprowadzone słupkiem i podsufitką. Należy zwrócić szczególną uwagę na bezkolizyjne umieszczenie kabli względem poduszki powietrznej w przednim słupku, ewentualnie bocznych poduszek. Zasilanie podłączone na stałe do instalacji, z trybem parkingowym.

W Mercedesie W230 postanowiliśmy zaadoptować fabryczny dystans do nowego głośnika firmy Audison. Na zdjęciu nowy głośnik zainstalowany na oryginalnym dystansie. Sprawdziliśmy również stan gąbki oddzielającej membranę od zewnętrznej strony głośnika.

Wytłumieniu uległy drzwi, maty bitumiczne oraz gąbka wodoodporna firmy STP doskonale spełniają swoje zadanie.

FAMILY GARAGE
auto detailing w Łodzi

Mikołaj Kulesza Family Garage

93-228 Łódź, ul. Ferdynanda Ossendowskiego 4H

wjazd od ulicy Dąbrowskiego

Tel: 505 575 068

 

polityka prywatności

 

Copyright © 2019 - 2022 Family Garage.  All Rights Reserved