Car audio

Zajmujemy się w Łodzi projektowaniem i montażem systemów car audio. Mamy w tym ogromne doświadczenie, dzięki czemu idealnie dobierzemy sprzęt do Twojego samochodu. W ten sposób zyskasz w pełni funkcjonalne multimedia, które zapewnią najlepsze brzmienie.

Podstawą naszej skuteczności jest szeroka wiedza z zakresu: technologii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej, montażu, materiałów i zabezpieczeń. Takie kompleksowe podejście sprawia, że każda przeprowadzana przez nas instalacja jest w pełni bezpieczna. Już dziś się o tym przekonaj i przyjedź do nas!

Montaż radia samochodowego w Łodzi

Interesujesz się montażem radia samochodowego w Łodzi? Dobrze trafiłeś! Profesjonalna instalacja audio jest nie tylko gwarancją pełnej sprawności zamontowanego sprzętu, ale również wysokiej jakości dźwięku. Dobranie odpowiedniego radia do budowy i specyfikacji pojazdu jest trudniejsze, niż może się na początku wydawać. Dlatego tak ważna przy wyborze sprzętu jest fachowa wiedza. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Im więcej nam opowiesz o swoich oczekiwaniach, tym łatwiej będzie dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

Car audio montaż radia w Familygarage
Car audio montaż radia w Familygarage 1
Car audio montaż radia w Familygarage 2
Car audio montaż radia w Familygarage 3

Montaż car audio w Łodzi

Marzysz o idealnym brzmieniu muzyki odtwarzanej w Twoim samochodzie? Dobrze trafiłeś! Oferujemy projektowanie i montaż systemów car audio oraz multimedialnych.

Dla kogo car audio?

Systemy audio montowane są w większości samochodów wyjeżdżających prosto z salonu. Mimo, że są nowoczesne, często pozostawiają wiele do życzenia. Dla wielu klientów brzmienie wbudowanego car audio może być niewystarczające. Wtedy warto zdecydować się na modernizację obecnego systemu bądź wymianę całego car audio. Odpowiednio dobrany sprzęt pozwala cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Nowe car audio można zamontować nie tylko w nowych pojazdach, ale także w tych starszych.

Jak wybrać odpowiednie car audio?

Zanim zdecydujesz się na zakup i montaż nowego systemu car audio, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czego od niego oczekujesz. Dotyczy to przede wszystkim rodzaju słuchanej muzyki, jakości oraz poziomu głośności systemu oraz funkcjonalności. Jeśli nie wiesz, jaki system skonfigurować do swojego samochodu, chętnie Ci doradzimy. Opisz nam swój gust muzyczny, oczekiwania w zakresie funkcjonalności, a my dobierzemy car audio tak, abyś mógł cieszyć się swoją ulubioną muzyką w najlepszej jakości. Pragniemy również podpowiedzieć, że znacznie lepsze brzmienie nowego systemu car audio możemy uzyskać dzięki wyciszeniu drzwi samochodu. Czekamy na Ciebie w naszym warsztacie!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Picture

Honda Civic doczekała się stacji multimedialnej wkomponowanej fabrycznie w element kokpitu. Kolorystyka i faktura powierzchni zgodna z z pozostałymi elementami kokpitu. Stacja multimedialna z funkcją sterowania przyciskami kierownicy.

Picture

Prawie każda stacja multimedialna wyprodukowana jest w Chinach i bazuje na tablecie z systemem Android. Stacje multimedialne osadzane są w elementach kokpitu (dedykowane), w większości dobrej jakości oraz spasowane, aczkolwiek bywają sytuacje kiedy należy wykonać drobne poprawki mechaniczne

i wykończeniowe.

Tak było w przypadku stacji multimedialnej Hondy Civic. Należało dopasować średnicę i położenie otworu przycisku świateł awaryjnych.

Picture

Kolejna stacja multimedialna z szerokim ekranem trafiła do Mitsubishi Lancer.

Na ekranie widzimy programowalne przyciski które umożliwiają przypisanie poszczególnych klawiszy sterujących umieszczonych na kole kierownicy.

Picture

Założenie ostatniej ozdobnej listwy kokpitu i stacja multimedialna gotowa.

Zainstalowaliśmy również antenę GPS oraz kamerę cofania.

Picture

Zainstalowanie widocznego na zdjęciu rejestratora nie stanowi problemu, jednakże poprowadzenie przewodów jest wyzwaniem. Rejestrator posiada dwa kable zakończone wtykami USB. Pierwszy zasilający, drugi prowadzi do kamery zainstalowanej z tyłu samochodu. Kable poprowadzone słupkiem i podsufitką. Należy zwrócić szczególną uwagę na bezkolizyjne umieszczenie kabli względem poduszki powietrznej w przednim słupku, ewentualnie bocznych poduszek. Zasilanie podłączone na stałe do instalacji, z trybem parkingowym.

Picture

W Mercedesie W230 postanowiliśmy zaadoptować fabryczny dystans do nowego głośnika firmy Audison. Na zdjęciu nowy głośnik zainstalowany na oryginalnym dystansie. Sprawdziliśmy również stan gąbki oddzielającej membranę od zewnętrznej strony głośnika.

Wytłumieniu uległy drzwi, maty bitumiczne oraz gąbka wodoodporna firmy STP doskonale spełniają swoje zadanie.

FAMILY GARAGE
auto detailing w Łodzi

Mikołaj Kulesza Family Garage

ul. Świtezianki 16

91-496 Łódź

Tel: 505 575 068

Email: kontakt@familygarage.pl

 

Polityka Cookies

 

Copyright © 2019 - 2023 Family Garage.  All Rights Reserved