PROJEKTOWANIE I MONTAŻ SYSTEMÓW CAR AUDIO

Jeśli zakupiłeś produkt car audio , szukasz profesjonalnej firmy która zainstalowałaby sprzęt w Twoim samochodzie, polecamy nasze usługi.
Wykonamy i zrealizujemy projekt w zakresie systemu car audio oraz multimedialnym.

Montaż sprzętu car audio to nasza specjalność. W naszym wydaniu instalacja jest niezawodna i bezpieczna, a to za sprawą doświadczenia i wiedzy w zakresie technologii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej, montażu, materiałów i zabezpieczeń.

Instalacja systemu car audio czy też modernizacja nie stanowi dla nas problemu.

Nie prowadzimy sprzedaży urządzeń elektronicznych, montujemy sprzęt powierzony przez klienta,  bezpłatnie doradzamy.

Poniżej kilka zdjęć z realizacji wraz z komentarzem.

Zadzwoń lub napisz! Zapraszamy!

Honda Civic doczekała się stacji multimedialnej wkomponowanej fabrycznie w element kokpitu. Kolorystyka i faktura powierzchni zgodna z z pozostałymi elementami kokpitu. Stacja multimedialna sterowana przyciskami kierownicy.

Prawie każda stacja multimedialna wyprodukowana jest w Chinach i bazuje na tablecie z systemem Android. Stacje multimedialne osadzane są w elementach kokpitu (dedykowane), w większości dobrej jakości oraz spasowane, aczkolwiek bywają sytuacje kiedy należy wykonać drobne poprawki mechaniczne i wykończeniowe.

Tak było w przypadku stacji multimedialnej Hondy Civic. Należało dopasować średnicę i położenie otworu przycisku świateł awaryjnych.

Kolejna stacja multimedialna z szerokim ekranem trafiła do Mitsubishi Lancer. Na ekranie widzimy programowalne przyciski które umożliwiają przypisanie poszczególnych klawiszy sterujących umieszczonych na kole kierownicy.

Założenie ostaniej ozdobnej listwy kokpitu i stacja multimedialna gotowa.

Zainstalowaliśmy również antenę GPS oraz kamerę cofania.

Zainstalowanie widocznego na zdjęciu rejestratora nie stanowi problemu, jednakże poprowadzenie przewodów jest wyzwaniem. Rejestrator posiada dwa kable zakończone wtykami USB. Pierwszy zasilający, drugi prowadzi do kamery zainstalowanej z tyłu samochodu. Kable poprowadzone słupkiem i podsufitką. Należy zwrócić szczególną uwagę na bezkolizyjne umieszczenie kabli względem poduszki powietrznej w przednim słupku. Zasilanie podłączone na stałe do instalacji, z trybem parkingowym.

W Mercedesie W230 postanowiliśmy zaadoptować fabryczny dystans do nowego głośnika firmy Audison. Na zdjęciu nowy głośnik zainstalowany na oryginalnym dystansie. Sprawdziliśmy również stan gąbki oddzielającej membranę od zewnętrznej strony głośnika.

Wytłumieniu uległy drzwi, maty bitumiczne oraz gąbka wodoodporna firmy STP doskonale spełniają swoje zadanie.

Adaptacja dystansu głośnika polegała na wycięciu kosza głośnika z dystansu. W tej konstrukcji głośnik stanowił jednolitą całość z dystansem. Fabryczne gniazdo wykorzystaliśmy do podłączenia głośnika Audison. Przewody głośnikowe pozostały fabryczne, przekrój z zapasem pozwala na bezproblemowe dostarczenie mocy z stacji multimedialnej. Wysoka sprawność głośnika pozwala na uzyskanie zadawalającego poziomu głośności przy minimalnych zniekształceniach i mocy w granicach 25W na kanał.

Reasumując, Mercedes W230 zyskał nową stację multimedialną, głośniki nisko tonowe i średnio-wysokotonowe oraz wygłuszenie w postaci mat butylowych oraz wodoodpornej gąbki.

FAMILY GARAGE
auto detailing w Łodzi

Mikołaj Kulesza Family Garage

93-228 Łódź, ul. Ferdynanda Ossendowskiego 4H

wjazd od ulicy Dąbrowskiego

Tel: 505 575 068

 

polityka prywatności

 

Copyright © 2019 - 2021 Family Garage.  All Rights Reserved